St. Hippolyt NutriStar

Westernový koně zapůsobí svou kompaktní stavbou a klidnou  hlavou. Aby byl tento typ koně prospíval, je nutný velmi speciální koncept krmení.

  • Esenciální aminokyseliny, jako je lysin a methionin, pro lepší osvalení
  • Bohatý na vlákninu a obilné klíčky, bylinky, mořské řasy, semínka a oleje
  • Mírný obsah jádra

Papírový pytel – 20 kg

Na objednávku
Kód: 364
Značka: ST HIPPOLYT
740 Kč
Kategorie: Pro koně
Hmotnost: 20 kg

Pro všechny typy

Westernový  koně  jako jsou Quarter Horses nebo Appaloosas a další plemena původně chovaná pro práci se skotem, mají geneticky dáno mohutné osvalení. Mají více svalové hmoty ve vztahu k tělesné hmotnosti než jiná plemena koní. Při nízkém příjmu energie musí proto dávka primárně poskytovat dostatek živin pro svaly. Pokud není potřeba dostatečně uspokojena, kosti, šlachy, vazy a klouby svádí boj o zbývající živiny. To může vést k dlouhodobému nedostatku s časnými známkami opotřebení pohybové soustavy.
Svaly podporující krmivo

Nutri Star dodává vysoce kvalitní bílkoviny pro specifické požadavky plemene. Zdroj energie je založen na pektinech bohatých na vlákninu, olejnatých semínkách a olejích. Nízký obsah sacharidů je obzvláště prospěšný pro svaly, které jsou podporovány také speciální mineralizací. Různé antioxidanty, jako jsou vitamíny, stopové prvky a sekundární rostlinné látky, chrání svalové buňky před útokem volných radikálů a umožňují plynulé spalování energie. Nutri Star je obzvláště vhodný pro budování svalové hmoty u mladých koní (všech plemen) díky svému svaly podporujícímu složení.

Dávkování :
Jako doplněk k základní dávce píce  - sena / nebo pastvy. Od množství přibližně 300-600 g na 100 kg tělesné hmotnosti a den není nutné žádné další minerální krmivo. Celková dávka by měla být nabízena v několika porcích denně. V případě nižších dávek nebo nedostatku živin doporučujeme přidat SemperMin nebo MicroVital.
1 litr odpovídá přibližně 600 g


Složení :
Ječmené vločky, vojtěšková řezanka, travní řezanka sušená teplým vzduchem, jablečné výlisky, kukuřičné vločky, jablečný sirup, pšeničné otruby, kukuřičné klíčky, melasa z cukrové řepy, řízky z cukrové řepy, slupky vinné révy, otruby z ovesných slupek, směs olejů ze semínek (lněné semeno , slunečnicové semeno, fenyklové semeno, černuchové semeno) 3,0%, ovesné vločky 2,8%, byliny (máta peprná, koriandr, šalvěj, libeček, oregáno, majoránka) 1,8%, směs olejů (lněné, slunečnicové a kukuřičné klíčky) lisované za studena 1,4%, ječné klíčky, extrakt z jader vinné révy, vápník z mořských řas, sůl, moučka z mořských řas, pšeničné klíčky, pivovarské kvasnice, česnek.

Zpět do obchodu