GELOREN HA - PŘÍCHUŤ VIŠEŇ

  • Jednoduché dávkování.
  • Neobsahuje žádné dopingové látky.
  • Pro preventivní ochranu kloubů a šlach aktivních zvířat.
  • Balení 1350g ± 30g / 3 x 60 gelových tablet, nebo 1x 60 gelových tablet.
Varianta
Na objednávku Skladem Zvolte variantu
Kód: 402/135 402/450 Zvolte variantu
1 249 Kč 429 Kč od 429 Kč
Kategorie: Vitamíny
GELOREN HA - PŘÍCHUŤ VIŠEŇ
Akce

FUNGUJÍCÍ 3 SLOŽKOVÁ KLOUBNÍ VÝŽIVA

Kyselina hyaluronová - jedna ze dvou hlavních složek synoviální tekutiny. V kloubu slouží jako lubrikant a tlumič nárazů, má schopnost mírnit zánět a bolest, potlačuje degradaci chrupavky.

Chondroitin sulfát - jedna ze dvou hlavních složek kloubní tekutiny a stavební kámen chrupavky, kostí, šlach a vazů. Chrupavce dodává pružnost a má prokázané protizánětlivé účinky.

Želatina - důležitý zdroj aminokyselin glycinu, prolinu a alaninu, látek významných pro tvorbu kolagenu. Hraje podstatnou roli při regeneraci vazů a šlach a při výživě kloubů a chrupavek.

Kloubní výživa ve formě želatinových tablet je navržena tak, aby nabídla chovatelům možnost přesně sledovat dávku podávaných látek SYSADOA (chondroprotektiv) pro preventivní ochranu kloubů a šlach aktivních zvířat, nebo doléčení zvířat v rekonvalescenci. V porovnání se sypkými a tekutými přípravky je dávkování GelorenHA velmi jednoduché, přesné a nevyžaduje použití žádných odměrek.

Někdy si koně musí na želatinovou formu zvykat. Je vhodné Geloren nakrájet například na menší kousky nebo zamíchat s něčím co koni chutná. Obvykle si ale rychle kůň zvykne a stane se pro něj oblíbeným pamlskem.

Dávkování: Malí koně, pony : 2 kostky
                     Velcí koně : 3 kostky

Zpět do obchodu