O nás

Co a kdo je Cares?

Ve skutečnosti je to CarEs  spojení jmen našich koní  Caramel a Esmeé, Espíritu Enigma.

 

Cares znamená také péče. Krmení a výživa je hlavním předpokladem pro zdraví a spokojenost – to platí pro nás lidi stejně jako pro další členy našich rodin: psy, koně, kočky, králíky…...

Chceme i vám pomáhat s péčí o vaše miláčky, aby byli zdraví a vitální a mohli jste si společně s nimi užívat svět dlouhé roky. Vždy nám záleželo na našich přátelích. S pokorou a respektem přistupujeme zejména k těm čtyřnohým, ze které jsme zodpovědní.

 

Hlavním představitelem Cares.cz je Kristina. Právě ona bude číst vaše dotazy z e-mailu nebo webového formuláře, a jí se dovoláte na kontaktní telefonní číslo. Protože Kris si pečlivě hlídá obsah a kvalitu všech našich produktů. Ví co pro kterého chlupáče vybrat a proč. Co doplnit, navrhnout konkrétní řešení a umí si poradit i se specifickou krmnou dávkou. Za tím vším jsou roky práce a zkušeností, mnoho koní s různými potřebami a velká dlouholetá snaha o tu nejlepší péči pro každého. Důkazem jsou např. bylinné směsi, které jsou vyrobeny podle Cares vlastních receptur a jsou vyzkoušeny koňmi i lidmi.

My ostatní v podstatě jen tak pomáháme.

Autor: Kateřina Jartimová

 

Náš tým:

Kristina Jartimová

Kateřina Jartimová

Šárka Jartimová Křížová

 

Pokud vám můžeme s čímkoliv pomoci, neváhejte nás kontaktovat. :)

 

 

 

 

Zpět do obchodu